میخواهم بازی کنم

فقط یک عکس ساده از پسران که پسرها بهترین کارها را انجام می دهند - گل آلود می شوند و اوقات خوبی را سپری می کنند.این تصویر بر روی آیفون 7 پلاس در یانگون ، میانمار گرفته شده و به عنوانعکاس سال 20در جایزه عکاسی آیفونبه مقام سومدست یافته است.

"پسر جوانی که پای خود را گم کرده بود در حال تماشای فوتبالش توسط دوستانش بود و او گفت اگر می تواند فوتبال بازی کند."

SHUO LI / IPPAAWARDSبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 33

یکی با گردن بلند

این عکس فوق العاده خوش روحیه ، جوی و کاملاً به موقع توسط شوو لی با استفاده از آیفون 7 پلاس گرفته شد.

این تصویر برای جایگاه سوم دردسته حیوانات در iPhone Photography Awards 2017 انتخاب شده است.

"این در 6 اکتبر 2016 در ذخیره گاه ملی Maasai Mara گرفته شد. آن روز آخرین سافاری بود ، من و دوستم در حال ترک Maasai Mara بودیم. آسمان آبی خالص و ابرهای زیبا بود ، متوجه شدم یک زرافه در حال خوردن کیگلیا آفریقا است ما SUV خود را دور زرافه چرخاندیم و سپس بهترین زاویه را برای گرفتن این عکس یافتم. "

آرون سندبرگ / IPPAAWARDSبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 34

دریاچه لیلی پد

نمایی زیبا از طبیعت که در آیفون 6 اس شکار شده است.یک درخت تنها در مرکز قاب احاطه شده توسط آبهای ساکن و انبوه بالشتک های لیلی ایستاده است.

"من این عکس را در اواخر ژوئن سال 2016 و در Sigtuna ، سوئد گرفتم. من از آیفون 6s قدیمی خود (دوربین بومی) استفاده کردم و پس از آن با Snapseed ، Photoshop Fix و VSCO پس از پردازش سبک کار کردم. این عکس خیلی نیازی به آن نداشت اصلاً ویرایش برخلاف بعضی از کارهای دیگر من - طبیعت بیشتر کارها را در اینجا انجام می داد. این بهترین عکس از حدود ده عکس ضبط شده بود. "

FRANCESCA ES / IPPAAWARDSبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 35

نمایی مجازی از سیاره دیگر؟

صادقانه خواهیم گفت ، مطمئن نیستیم که با این عکس چه اتفاقی می افتد ، اما آن را دوست داریم.مردی با لباس تقریباً کامل فضانورد نزدیک بیودوم نشسته و هدست Oculus VR را پوشیده است.شاید او در حال تجربه یک نمای مجازی از فضای بیرونی است و تلاش می کند تا آنجا که ممکن است قانع کننده باشد.

اریکا وو / IPPAAWARDSبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 36

پاشیدن روباه ها

عکس برنده جایزه آیفون عکاسی 2016 از دسته حیوانات ، تجمع ضعیف روباه ها در اطراف عکاس را نشان می دهد.زاویه تصویر تقریباً باعث می شود به نظر برسد که مضراب روی درخت گیر کرده است.

برونو میلیتلی / IPPAAWARDSبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است. 37

از اینجا چه خبر است؟

برونو میلیتلی این عکس درخشان از سگ خود را بر روی آیفون خود گرفت.ما عاشق یک عکس سگ خنده دار هستیم و این یکی هم عالی است.ما تعجب می کنیم چه چیزی جالب بود.

SIHAO GUO / IPPAAWARDSبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 38

یک گربه باحال

این پسر ، چه شخصیتی است.ما تحت تأثیر قرار گرفته ایم که این غلاف توانست گربه خود را به اندازه کافی برای گرفتن عکس بی حرکت بنشاند.در عین پوشیدن لوازم جانبی ، این کار را انجام ندهید.

برونو دروکس / IPPAAWARDSبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 39

شخصی به حمام احتیاج دارد

شادی های پدر و مادر و کودکی در یک عکس فوق العاده نامرتب خلاصه شده است.یک کودک کوچک در میان دستگاه های لجن آلوده و دیوانه به آیفون گرفتار شد.

تنها BJOslash;RN / IPPAAWARDSبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 40

یک نمای نزدیک گل

این نمای نزدیک و درخشان برخی از خشخاش ها باعث شد که Lone Bjoslash;rnجایزه مقام اول را در دسته گلهای آیفون عکاسی در سال 2016 کسب کند.

XIA ZHENKAI / IPPAAWARDSبهترین عکس های آیفون اپل که تاکنون گرفته شده است 41

زنجیر شده به آب

شیا ژنکای با استفاده از آیفون این تصویر را در چین ثبت کرده است.این عکس سپس برنده جایزه مقام اول دردسته افراد iPhone Photography Awards در سال 2016 شد.

الکس جیانگ / @ JUSTPHOTONSبهترین عکس های آیفون اپل که تاکنون تصویر گرفته شده است 2

آپارتمان های رنگارنگ

این تصویر توسط الکس جیانگ بر روی یک Apple iPhone XS Max گرفته شد و به عنوان یکی از برندگانعکس در چالش آیفون انتخاب شد.

الکس جیانگ که در هنگ کنگ به دام افتاد ، با استفاده از برنامه iOS Photos و Snapseed ، رنگ ها را کمی تغییر داد ، اما در غیر این صورت مکان مناسب را برای یک عکس با وضوح عالی انتخاب کرد.

یکی از داوران ، چن من گفت: "این یک عکس پر از رنگ دوست داشتنی و حس داستان در ترکیب است. با بزرگنمایی ، می توانید جزئیات هر خانواده و لمس منحصر به فرد آنها را ببینید. حلقه بسکتبال درست در وسط عکس ، اضافه کردن داستان های بیشتر در پشت تصویر. "

رابین روبرتیس / IPPAAWARDSبهترین عکس های آیفون اپل که تاکنون تصویر گرفته شده است 5

او با باد خم می شود

این عکس خارق العاده از رابین روبرتیس در سال 2016 ضبط و به جوایز IPP ارسال شد. داوران چنان تحت تأثیر قرار گرفتند که او را به عنوان برنده مقام دوم برایعکاس سال انتخاب کردند.

"من در یک کارگاه آیفون حضور داشتم و با یک دوست و معلم در کیپ کد دیدار داشتم. همه ما برای عکاسی از غروب خورشید بیرون رفتیم. من هنگام سفر چند چیز می آورم ، یکی این چتر قرمز فوق العاده است. وقتی دیگران شلیک می کنند غروب خورشید و مناظر زیبا ، من دوست دارم از برخی از جنبه های انسانی در این صحنه ها عکس بگیرم. "

رابرت گلاسر / اپلبهترین عکس های آیفون اپل که تاکنون تصویر گرفته شده است 4

مزارع طلایی

این ضربه محکم و ناگهانی درحال چرخش مزارع طلایی توسط رابرت گلاسر از آلمان با استفاده از Apple iPhone 7 شکار شد. به عنوان یکی از برندگان مسابقه Shot on iPhone انتخاب شد و قاضی Kaiann Drance گفت: "محدوده دینامیکی زرق و برق دار. جزئیات در سراسر عکس وجود دارد. در علفزار ، درختان و ابرها. آسمان زیبا و عمیق و رنگ دلپذیر "

BRENDAN O SE / IPPAAWARDSبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 7

کارگر بارانداز

Brendan O Se در سال 2016 این عکس نزدیک را از دستان کثیف کارگر بارانداز روی آیفون 6s برداشته است. در سال 2017 ، این تصویر به IPPAwards ارسال شد و به عنوان برنده مقام اول انتخاب شد - با دیدن او که به عنوانعکاس سال برگزیده شده است.

"من این عکس را در آوریل 2016 در یک عکس پیاده روی صبح زود هنگام جابجایی در اسکله های جاکارتا شلیک کردم. این دستان یک کارگر اسکله بود که در حال استراحت بود. بافت ایجاد شده توسط خاک جمع شده بر روی دستان من تحت تأثیر قرار گرفت."

آدیدارماوانبهترین عکس های آیفون اپل که تاکنون تصویر گرفته شده است 6

جنگل ملی سن خوان

LieAdi Darmawan این عکس را با استفاده از iPhone Xs گرفته و آن را به چالش Shot iPhone ارسال کرده است تا به عنوان یکی از برندگان انتخاب شود.

وی نحوه وقوع آن را توضیح داد:

چند بار در زمین های شنی شیب دار قایم شدم.حتی از اردوگاه خودم در چند صد متری دلتنگ شدم.اما با نگاه به گذشته ، همه چیز ارزشمند بود. "

داوران مسابقه نیز مطمئناً تحت تأثیر قرار گرفتند و نمی توان انکار کرد که یک نمای باورنکردنی است.

YEOW-KWANG YEO / IPPAAWARDSبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 9

مجری

رتبه دوم برنده جایزه عکاس سال در آیفون عکاسی عکس 2017 از سنگاپور با این تصویر گرفته شده با استفاده از Apple iPhone 6 Plus به دست آمدیک مجری خیابانی دیده می شود که مدت کوتاهی از اجرا تنفس می کند:

"اپرای خیابانی سنتی چین بخشی از فرهنگ چینی است. متأسفانه نسل جوان در سنگاپور دیگر علاقه ای ندارد. از این رو اپرای خیابانی به سرعت در حال نابودی است. من به جای فیلمبرداری از اجرای آنها ، تصمیم گرفتم برای ضبط صحنه پشت صحنه بروم فعالیت آمادگی نوازندگان. من این مجری را تجربه کردم که در حال استراحت کوتاه است و منتظر نوبت اجرای خود است. من با نور پرده پلاستیکی قدیمی ، فن برقی و فضای آرام کلیسا جذب شدم. "

BERNARDANTOLINبهترین عکس های آیفون اپل که تاکنون تصویر گرفته شده است 8

نمایی مبهم از یوتا

این تصویر توسط برنارد آنتولین در آیفون Xs Max اپل ثبت شده و نمای خلق و خوی فوق العاده ای از یوتا را نشان می دهد.تصاویر این عکاس همیشه سیاه و سفید و غالباً خیره کننده است ، توصیه می کنیم نگاهی به خوراک اینستاگرام آنها داشته باشید.

قضات عکسبرداری از آیفون قطعاً توسط این تصویر گرفته شده اند.Kaiann Drance گفت: "به نظر می رسد یک صحنه ساده است اما انتخاب خوبی برای استفاده از سیاه و سفید برای بالا بردن آن با حال و هوای متفاوت است. کمک می کند تا کنتراست چشمگیر ابرها و منظره اطراف آن به وجود بیاید."

HUAPENG ژائو / IPPAAWARDSبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است

چشم به چشم

Huapeng Zhao با استفاده از آیفون 6 خود این تصویر را در استان YanTai ShanDong در چین برداشت. پسری کوچک دیده می شود که ماهی کوچکی را به چشم خود گرفته است.پایان سیاه و سفید این تصویر فضایی نامطبوع را ایجاد می کند که ما آن را دوست داریم.داوران نیز این کار را کردند زیرا این عکس به عنوان برنده جایگاه دومعکاس سال 20در آکادمی آیفون انتخاب شد.

"من در حال قدم زدن در کنار دریا با این پسر آشنا شدم. وقتی می خواستم از او عکس بگیرم ، ماهی هایی را که صید کرده جلوی چشمش قرار داد."

ANDREWGRISWOLDبهترین عکس های آیفون اپل که تاکنون گرفته شده است 10

با الهام از کتاب سبز

اندرو گریسولد، مدیر هنری و عکاس آیفون ،این عکس را در آیفون XS خود گرفت و گفت که از فیلم سبز کتاب 20 با بازی ویگو مورتنسن و ماهرشالا علی الهام گرفته است.تصویر به عنوان یکی از برندگان چالش Shot on iPhone انتخاب شد و فقط Sebastien Marineau-Mes اظهار نظر کرد:

"ترکیب بسیار منحصر به فرد و پالت رنگ ، مطابق با نقاط قوت آیفون XS. آنچه به نظر من بسیار جالب است ، الگوی پس زمینه است که به طور منحصر به فرد در هر قطره از آب بزرگنمایی شده و تحریف شده است. من به مطالعه و تلاش برای کشف آنچه که الگوی است. "

مایکل اونیل / IPPAAWARDSبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 13

یک روباه گونه

در سال 2014 ، مایکل اونیل این عکس درخشان را از یک روباه نسبتاً متخلک در مناظر پر از برف سانفرانسیسکو گرفت.این تصویر به عنوانبرنده مقام اول در دسته حیواناتآکادمی عکاسی آیفون انتخاب شد.درک اینکه چرا فوق العاده است آسان است.

لیز. اسکاروتبهترین عکس های آیفون اپل که تاکنون گرفته شده است 12

کودکی در طبیعت

یکی دیگر از برندگان چالش Shot on iPhone ، دختر الیزابت اسکاروت را نشان می دهد که توسط زیبایی های طبیعت احاطه شده است.این تصویر در پارک ملی یوسمیتی گرفته شده و در آیفون 8 پلاس ثبت شده است ، این تصویر به طرز درخشانی ارائه شده است و ما عاشق ظاهر کنجکاو در چهره کودک هستیم.

قاضی بروکس کرافت اظهار داشت: "پرتره ای که شگفتی کودکی را در یک محیط زیبا به تصویر می کشد. ترکیب عالی که هم شخصیت کودک را نشان می دهد و هم تجربه در محیط اطراف."

دنی ون وورن / IPPAAWARDSبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است

یک روز خانوادگی بیرون

3- بهترین عکس های آیفون اپل که تاکنون گرفته شده است

2- بهترین عکس های آیفون اپل که تاکنون گرفته شده است

1- بهترین عکس های آیفون اپل که تاکنون گرفته شده است

اپل در حال برنامه ریزی برای تغییر بریدگی آیفون 13 است

قابلیت انعطاف پذیری تغییر سنسور آیفون 12 مکس در همه گوشی های آیفون 13 یا 14 وجود دارد

خاموش کردن تراشه U1 ردیابی موقعیت مکانی اپل در مدل های آیفون 11 و آیفون 12

نحوه استفاده از آرم آیفون اپل به عنوان یک دکمه مخفی

، ,عکس ,آیفون ,یک ,تصویر ,ippaawards ,این عکس ,این تصویر ,شده است ,در حال ,را در ,iphone photography awards

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروشگاهی برای همه |خرید اینترنتی فقط کالای ایرانی clevers مرجع تخصصی اپیکیشن های ios arz.ir اموزش تخصصی تعمیرات موبایل دلسوخته مطالب اینترنتی 87816534 jozvehport
دزدگ