یک روز خانوادگی بیرون

از سواحل آفریقای جنوبی این عکس خانوادگی خارق العاده از مردی و دو فرزندش در حال عبور از میان آب ها است.تصویری درخشان از زندگی خانوادگی در آیفون گرفته شده است.

داینالفبهترین عکس های آیفون اپل که تاکنون گرفته شده است 14

تلنگر چشم انداز

عکاس آیفون ، دینا آلفاسی از اسرائیل این عکس عجیب و جالب را با استفاده از آیفون X ثبت کرده است. یک چشم انداز درخشان که باعث می شود سرمان درد بگیرد اما به نظر با شکوه می رسد.

بروکس کرافت ، قاضی چالش آیفون گفت: "یک دیدگاه منحصر به فرد و برداشت جدیدی از موضوع محبوب بازتاب عکسبرداری. من دوست دارم که موضوع مشهود باشد ، اما شما واقعاً از نحوه عکسبرداری مطمئن نیستید. گودال شکل آن است یک قلب ، با تقارن خوب موضوع. عمق میدانی که آیفون در حالت منظم دارد ، این تصویر را ممکن می کند ، یک DSLR برای نگه داشتن همه چیز در فو مشکل داشت. "

SOFIJA STRINDLUND / IPPAAWARDSبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 17

یک غذای خوشمزه

همه ما یک غذای خوشمزه را دوست داریم.افراد غذایی تنها کسانی نیستند که یک عکس غذایی خوب می گیرند و آن را در اینستاگرام منتشر می کنند.Sofija Strindlund این عکس را گرفته و آن را به IPPAAWARDS ارسال کرده و در آنجا برای مقام سوم در گروهمواد غذایی در سال 2014 انتخاب شده است.

YAROSH.NIKITA_بهترین عکس های آیفون اپل که تاکنون گرفته شده است 16

نمایی رنگارنگ از دنیای ما

نگاهی گذرابه نمایه اینستاگرام نیکیتا یاروشو به سرعت حس و حال سبک این عکاس را پیدا خواهید کرد.او برخی از تصاویر درخشان رنگارنگ و چشم نواز را از زوایای حیرت انگیز می گیرد.نتایج اغلب چشمگیر و چشمگیر نیز هستند.این تصویر خاص توسط داوران شات در چالش آیفون به عنوان برنده انتخاب شد.

قاضی ، لوئیزا دور گفت: "من سادگی این تصویر ، ترکیب ، نور ، جزئیات را دوست دارم ، همه چیز خوب به نظر می رسد. سپس شما یک خط کوچک می بینید که به نظر اشتباه می رسد و باعث می شود فکر کنم چه اتفاقی افتاده است ، این مکان کجاست؟ برای من یک تصویر خوب نه تنها تصویری است که قوی یا زیبا باشد ، بلکه باعث می شود در مورد آن فکر کنید - و به فکر ادامه دهید. "

ERIKA BROTHER / IPPAAWARDSبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 19

پرندگان در حال پرواز

یک عکس ساده و در عین حال شگفت انگیز از طبیعت به بهترین وجهی که پرندگان در حین پرواز با استفاده از آیفون اسیر می شوند.ممکن است برخی فیلترها اعمال شده باشد ، اما نمی توان انکار کرد که نتایج باورنکردنی است.

DARRENSOHPHOTOبهترین عکس های آیفون اپل که تاکنون تصویر گرفته شده است

فن معمار

Darren Sohیک عکاس معماری است که چشمش به ساختمانهای خیره کننده و سازه های جالب ساخته دست بشر است.این عکس بازتاب یک بلوک مسی از سنگاپور را نشان می دهد که به ویژه مورد توجه قرار گرفته است.وی با ارسال این تصویر به اینستاگرام گفت:

"در سال 1984 به اتمام رسیده است ، املاک مسی عمومی HBD در Potong Pasir (سنگاپور) دارای چندین بلوک با سقف مجزا # اسکایلوپ است که نمادین و مترادف با شهر شده اند. در اینجا # بازتاب یکی از بلوک های زمین بسکتبال است کلوپ جامعه که تازه شسته شده است. پرنده مثل همیشه یک جایزه است. "

این تصویر همچنین به عنوان یکی از برندگان چالش Shot on iPhone انتخاب شد ، فیل شیلر گفت: "انعکاسی که به نظر می رسد مانند یک نقاشی است ، دو جهان با هم برخورد کرده اند. شما مجبور هستید فکر کنید که این عکس از کجا و چگونه گرفته شده است ، پرنده ای که در گوشه ای پرواز می کند نشانه ای واحد از زندگی در ترکیبی غیرواقعی است. "

GERARD COLLETT / IPPAAWARDSبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 21

یک روز بد

شخصی روز بدی را سپری می کند.این تصویر درخشان نشان داده شده است كه مردی توسط پلیس با جو پیشگویی كه تماشاگران نگاه می كنند ، بدرقه می شود.این عکس توسط جرارد کولت به عنوان برنده مقام اول در سال 2014 برای گروه اخبار و رویدادها انتخاب شد.

بلاکماروینبهترین عکس های آیفون اپل که تاکنون گرفته شده است 20

یک مزخرف بی پروا

بلیک ماروین این تصویر را با استفاده از iPhone XS Max برداشت و آن را به چالش شات در آیفون ارسال کرد ، فقط توسط داوران به عنوان یکی از برندگان انتخاب شد.

فیل شیلر گفت: "نگاه سرقتی بین این را / سارق و عکاس بی ارزش است ، ما می توانیم تصور کنیم که این جمله است" اگر آرام آرام عقب بروید ، هیچ کس مجروح نمی شود.استفاده خوب از سیاه و سفید ، تمرکز روی را و داخل چوب توخالی حرکتی ارگانیک را در زمان منجمد فراهم می کند. "

آتنا قهوه ای / IPPAAWARDSبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 22

جوان و خسته

عکس خارق العاده ای که آتنا تن تهیه کرده و درخشان جوانی و خردمندی سن را در یک تصویر به تصویر می کشد.این ضربه محکم و ناگهانی در آیفون نیز ضبط شده و تسلیم خارق العاده ایدر رده افرادMusic Awards iPhone Awardsدر سال 2014 ارائه شده است.

پنگ هائوبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 45

مواجه شدن

عکس گرفته شده از آیفون X در جشنواره Burning Man ، صاحب چینی آیفون ، پنگ هائو ، در هنگام طوفان شن به عکس نگاه کنید."من این عکس را در بیابان در نوادا ، ایالات متحده آمریکا ، در جشنواره Burning Man گرفتم. روی یک پل ایستادم و دیدم دو نفر در طوفان شن گم شده اند ، اما بعد از مدتی ، یک چیز خیلی خاص پیش آمد ، یک توپ بزرگ نقره ای. "

CARA BARER / IPPAAWARDSبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 23

دنیایی دیگر

این نوع عکس نشان می دهد که دوربین های گوشی های هوشمند تا چه اندازه قابل انعطاف هستند.آنها فقط در گرفتن عکسهای سلفی و عکسهای ناهار شما عالی نیستند ، همچنین می توانند برای عکسهای منظره ، تصاویر بی حرکت و غیره استفاده شوند.

گابریلا سیگلیانوبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 42

خواهر بزرگ

برنده جایزه بزرگ 2019 جوایز عکاسی آیفون ، گابریلا سیگلیانو از ایتالیا با عکس "خواهر بزرگ" بود.با استفاده از آیفون X در زنگبار ، تانزانیا شلیک شده است. به گفته سیگلیانو ، که در حالی که برای یک ماه تدریس در تانزانیا بود ، ضربه برنده را ضبط کرد ، گرفتن هر لحظه عالی می تواند در هر زمان رخ دهد."قبل از بازگشت به ایتالیا ، ما در زنگبار ، جایی که این عکس گرفته شده است ، متوقف شدیم. هنوز هم تعجب می کنم که چگونه می توانم آن لحظه دقیق را با تمام زیبایی آن ثبت کنم. من فقط داشتم مشاهده می کردم ، چند متری آنها ، اما آنها احتمالاً کنجکاوتر بودند من بیش از آنچه در مورد آنها بودم صحبت می کردم ، و احتمالاً به همین دلیل دختر به من نگاه می کرد. ما نمی توانستیم زیاد صحبت کنیم ، به جز چند کلمه به زبان سواحیلی که هفته های قبل آموخته بودم ، اما آن بچه ها قطعاً می توانستند با چشم صحبت کنند. این یکی از زیباترین چیزهایی بود که در زندگی ام دیده ام ،و آن را برای همیشه در خاطراتم نگه می دارم.بهترین قسمت نشان دادن عکس ها به آنها و مادرانشان بود ، برای بعضی ها اولین بار بود که چهره هایشان را می دیدند و هیجانشان غیرقابل توصیف بود ، متأسفانه آیفون من در دست آنها بود و من نمی توانستم آن را ضبط کنم! "

کیم هنسکامپ / IPPAAWARDSبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 24

نگاهی سوراخ کننده

آنها می گویند زیبایی در چشم بیننده است.گاهی اوقات ، این زیبایی فقط در چشم آنها است.این عکس شگفت انگیز نشان می دهد که عکس های آیفون سالها باورنکردنی بوده اند.این تصویر توسط کیم هنسکامپ در سال 2013 گرفته شده و به عنوان برنده در گروه افراد آیفون عکاسی انتخاب شده است.

یولیا ابرایوابهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 44

ببخشید امروز هیچ فیلمی نیست

به گفته یولیا ایبراوا که "متاسفم ، امروز هیچ فیلمی نیست" ، یک روز گرم تابستانی در رم ، ایتالیا بود ، حتی وقتی آسفالت در حال آب شدن بود در حالی که او به این گوشی آیفون 7 پلاس نگاه می کرد ، در حال آب شدن بود."ما تصمیم گرفتیم برای دیدن درختان باستانی باغ Borghese و تماشای یک فیلم ایتالیایی از مرکز شهر فرار کنیم ، اما وقتی رسیدیم باران شدید شروع شد. ما فیلم را ندیدیم ، اما من عکس های فوق العاده ای گرفتم. عالی بود لحظه سفر من هرگز نمی خواهم فراموش کنم.

TOMAS STANKIEWICZ / IPPAAWARDSبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 25

سایه ها و نور خورشید

Tomas Stankiewicz این تصویر نفس گیر را از خیابانی خالی و آرام فقط با استفاده از آیفون خود ثبت کرده است.سایه ها و پرتوهای شگفت انگیز نور می توانند در امتداد سطح آسفالته پیش رو به جلو کشیده شوند.

دیوگو لاژبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 43

نوارهای دریایی

Sea Stripes در ساحل سانتا ریتا ، پرتغال گرفته شد ، جایی که چادرهای ساحلی راه راه بسیار معمولی است و صدای روستاهای کوچک منظم و تابستانی را می دهد.همراه با این حال و هوای ساحلی ، یک حمام از دور روح را در یک پیراهن راه راه مجسم می کند.شگفت آور بر روی آیفون SE گرفته شده است که نشان می دهد شما نیازی به جدیدترین آیفون اپل ندارید ، توسط Diogo Lage گرفته شده است.

JON RESNIK / IPPAAWARDSبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 26

نریان وحشی

در جاده ای کاملاً باز ، اغلب حیواناتی را مشاهده می کنید که در حال تلاقی و تلاش برای رسیدن به امنیت هستند.هرچند اغلب اسبی را که در مسیر شما حرکت می کند نمی بینید.این عکاس آیفون موفق به محکم کاری شده است ، زیرا آنچه به نظر می رسد یک اسب نر وحشی در جاده های پیش رو است.این تصویردر سال 2013به عنوان برنده مقام اول دردسته حیوانات iPhone Photography Awards انتخاب شد.

CHALABOV / سیببهترین عکس های آیفون اپل که تاکنون گرفته شده است

یک شب برفی در مسکو

این تصویر توسط کنستانتین چالابوف در روسیه گرفته شده است و یک عکس منظره شبانه از منظره سرد و دلگیر ، اما کاملاً زیبا را نشان می دهد.عکس به عنوان یکی از برندگانچالش عکس حالت اپل در شب انتخاب شده استو به راحتی می توان دلیل آن را دانست.

جدرژ FRANEK / IPPAAWARDSبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 27

جمع شدن

قطعه ای فوق العاده از عکاسی انتزاعی که نشان می دهد آنچه در نگاه اول به عنوان یک نقاشی عجیب و غریب از منظر شهری به نظر می رسد.اینها ساختمانهای واقعی از لهستان هستند و یکعکس اصلی روی آیفون گرفته است.

"این عکس نمای یکی از شناخته شده ترین ساختمانهای پو است ، هتل سابق پولونز (بسته و دوباره به عنوان
مرکز خوابگاه دانشجوییباز شد). در دهه 80 بسیار مدرن و لوکس در نظر گرفته می شود و در دهه 2000 خراب شده است. "

TOMRUS / سیببهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 1

نماهای کلاسیک Lofoten

یکی دیگر از عکس های درخشان شبانه ، این بار زیبایی جزایر Lofoten در نروژ را به نمایش می گذارد.این عکس توسط Rustam Shagimordanov نمای خارق العاده ای جذاب از جزایر دارای خانه های کوچک قرمز رنگ را پوشانده است که دارای پوشش سنگی باشکوهی هستند.

Kaiann Drance درباره این تصویر اظهار داشت: "یک عکس جذاب از یک دهکده زمستانی در کنار دریا ، که باید احساس سرما کند ، اما با درخشش در برابر سنگها و چراغهای داخل کابین های قرمز گرم به نظر می رسد و داستانی در مورد افراد داخل را به شما دعوت می کند."

KUANGLONG ZHANG / IPPAAWARDSبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 28

مسجد جامع اصفهان

منظره ای شگفت انگیز از یک مسجد که بازتاب شگفت انگیزی از منظره پیش رو دارد.این تصویر بر روی آیفون 7 گرفته شده ودر سال 20 در دسته معماریآیفون عکاسی جایزه دوم را کسب کرده است.

"این یکی از قدیمی ترین مساجد ایران است و نتیجه ساخت و ساز مداوم ، بازسازی ، اضافات و بازسازی های سایت از حدود سال 771 میلادی تا پایان قرن 20 است."

ERICUBE_23بهترین عکس های آیفون سیب که تاکنون گرفته شده است 1

بازارهای شبانه در پکن

یو "اریک" ژانگ از آی فون خود برای گرفتن این عکس عالی از پکن ، چین در میان هیاهوی بازارهای شبانه استفاده کرد.ضربه محکم و ناگهانی در برجسته کردن تفاوت بین سایه ها و نور به خوبی عمل می کند.حتی انتخاب مربیان با رنگ نارنجی روشن از یک تماشاچی.

دینا آلفاسی / IPPAAWARDSبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 29

هوا

یک عکس به موقع نشان می دهد که آیفون های جدیدتر قادر به عکس برداری های چشمگیر هستند.یک پسر کوچک در حالی که دوستش نگاهش می کند ، در پارک اسکیت هوا را می گیرد.این عکس با آیفون X در پارک اسکیت در حیفا ، اسرائیل گرفته شده است.این اهدا شدمقام دوم در رده کودکان در جوایز عکاسی آیفون 20.

"بخشی از مجموعه ای که در پارک اسکیت گرفته شده است. من مجذوب این کودکان خردسال شدم که ساعتها وقت صرف آموزش مداوم برای بهبود و دستیابی به کارهای بزرگتر می کردند."

SAHARA D / IPPAAWARDSبهترین عکس های آیفون سیب که تاکنون گرفته شده است 1

یک نمایش نورانی رنگارنگ

این تصویر مربوط به ورودی سیزدهمین دوره جایزه عکاسی آیفون است و به نظر می رسد تعداد بی شماری چراغ را نشان می دهد که شبانه به طور غیرقابل توصیفی از زمین بیرون می آیند.شوت افسانه ای

NAIAN FENG / IPPAAWARDSبهترین عکس های آی فون اپل که تاکنون گرفته شده است 30

کرید

این عکس از iPhone X نمایی درخشان از مناظر ایسلند را نشان می دهد.از این زاویه ، عکاس نایان فنگ موفق شده است که یک عکس از آتشفشان یخ زده را ثبت کند.آتشفشان خاموش معروف به کرید اکنون فقط یک دهانه است که محل زندگی یک دریاچه آتشفشانی است.

در قلب زمستان ، سطح دریاچه یخ می زند و میزبان گردشگران است ، اگرچه از اینجا به نظر می رسد که مردم پایین از یک نقطه اسکیت روی یخ لذت می برند.

ساری ساتن / IPPAAWARDSبهترین عکس های آیفون سیب که تاکنون گرفته شده است 1

داربست آسمان

ساری ساتن این تصویر را در آیفون X خود در بوسان ، کره جنوبی ضبط کرد و قضات آن را به عنوان یکی از برندگان IPPAWARDS در سال 2019 انتخاب کردند. یک تصویر ساده از یک ساختمان که با رنگ های آبی آسمانی نقاشی شده و با ابرهای سفید کرکی تزیین شده است.

هوگو ویسلر70. بهترین عکس های آیفون سیب که تاکنون گرفته شده است

این تصویر که در هتل Radisson Blu در لیون گرفته شده ، شگفت انگیز معماری ساختمان و قدرت آیفون XR را نشان می دهد.یک عکس عالی و یک منظره بسیار جذاب.

فرناندو مرکلو / IPPAAWARDS71. بهترین عکس های آیفون سیب

جشن

جشنی باشکوه که در آیفون ثبت شده است.ما مطمئن نیستیم که این تصویر از کجا گرفته شده است اما ما ترکیبی از رنگ و نور را دوست داریم - با افرادی که ظاهراً لباس شیطانی پوشیده اند و نور را به آسمان گشودند.

ماریکو کلاگ72. بهترین عکس های آیفون سیب

جنگل آلمان

از جنگلهای Houml;rlkofen ، بایرن ، آلمان این عکس خارق العاده گرفته ش

3- بهترین عکس های آیفون اپل که تاکنون گرفته شده است

2- بهترین عکس های آیفون اپل که تاکنون گرفته شده است

1- بهترین عکس های آیفون اپل که تاکنون گرفته شده است

اپل در حال برنامه ریزی برای تغییر بریدگی آیفون 13 است

قابلیت انعطاف پذیری تغییر سنسور آیفون 12 مکس در همه گوشی های آیفون 13 یا 14 وجود دارد

خاموش کردن تراشه U1 ردیابی موقعیت مکانی اپل در مدل های آیفون 11 و آیفون 12

نحوه استفاده از آرم آیفون اپل به عنوان یک دکمه مخفی

، ,یک ,عکس ,آیفون ,تصویر ,های ,شده است ,این تصویر ,این عکس ,گرفته شده ,می دهد ,جوایز عکاسی آیفون

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

klimdingbordia گوشي بازار وبلاگ فرهنگی مذهبی مــــــــــنهاج اخبار باز های کامپیوتری ایران کارآفرین عمومی Melanie's memory دانلود فایل های کمیاب مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی
دزدگ